Drupal Tutorial Server (6.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: List
sr: Листа

en: Edit
sr: Измени

en: edit
sr: измени

en: Precision
sr: Прецизност

en: Dependencies
sr: Зависности
