Drupal Tutorial Server (6.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Prefix
th: คำนำหน้า

en: Suffix
th: คำต่อท้าย

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: List
th: ดูลิสต์

en: Edit
th: แก้ไข

en: edit
th: แก้ไข

en: Add
th: เพิ่ม

en: Details
th: รายละเอียด

en: Case
th: ตัวพิมพ์

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: Precision
th: ความละเอียด

en: Decimal point
th: จุดทศนิยม

en: Character limit
th: จำกัดอักขระ

en: No transform
th: ไม่แปลง

en: Upper case
th: ตัวพิมพ์ใหญ่

en: Lower case
th: ตัวพิมพ์เล็ก
