Drupal Tutorial Server (6.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Prefix
ur: سابقہ

en: Suffix
ur: لاحقہ

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: List
ur: فہرست

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: edit
ur: ترمیم

en: Precision
ur: درستگی

en: Dependencies
ur: احتیاجات
