Drupal Tutorial Server (6.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (37 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: edit
az: redaktə et

en: Add
az: Əlavə et

en: Teaser
az: Tizer

en: Details
az: Detallar

en: Case
az: Seçim

en: Duration
az: Müddət

en: Selector
az: Seçici

en: Precision
az: Dəqiqlik

en: Decimal point
az: Onluq nöqtə

en: Capitalize first letter
az: İlk hərfi böyük hərflə yazın

en: Do not display items with no value in summary
az: Xülasə dəyəri olmayan elementləri göstərməyin

en: Glossary mode
az: Lüğət rejimi

en: Character limit
az: Simvol məhdudiyyəti

en: No transform
az: Transformasiya yoxdur

en: Upper case
az: Böyük hərf

en: Lower case
az: Kiçik hərf

en: Capitalize each word
az: Hər sözü böyük hərflə yazın

en: Case in path
az: Yolda dava

en: Transform spaces to dashes in URL
az: URL-də boşluqları tirelərə çevirin

en: Round
az: Dəyirmi

en: If checked, the number will be rounded.
az: Yoxlansa, nömrə yuvarlaqlaşdırılacaq.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
az: Onluq nöqtəsindən sonra neçə rəqəmin çap olunacağını göstərin.

en: What single character to use as a decimal point.
az: Onluq nöqtəsi kimi hansı tək simvol istifadə edilməlidir.

en: What single character to use as the thousands separator.
az: Minlərlə ayırıcı kimi hansı tək simvol istifadə edilməlidir.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
az: Valyuta simvolu kimi nömrədən əvvəl qoyulacaq mətn.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
az: Valyuta simvolu kimi nömrədən sonra qoyulacaq mətn.

en: Dependencies
az: Asılılıqlar
