Drupal Tutorial Server (6.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: List
gu: સૂચિ

en: view
gu: જુઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Details
gu: વિગતો

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Precision
gu: ચોકસાઇ

en: Dependencies
gu: આધારિત
