Drupal Tutorial Server (6.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: List
hr: Popis

en: view
hr: prikaz

en: Edit
hr: Uredi

en: edit
hr: uredi

en: Add
hr: Dodaj

en: Teaser
hr: Mamac

en: Details
hr: Detalji

en: Duration
hr: Trajanje

en: Precision
hr: Preciznost

en: Decimal point
hr: Decimalna točka
