Drupal Tutorial Server (6.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: edit
hy: խմբագրել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Precision
hy: Ճշգրտություն

en: Decimal point
hy: Տասնորդական կետ

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ
