Drupal Tutorial Server (6.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: List
ka: სია

en: view
ka: ნახვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Add
ka: დამატება

en: Details
ka: დეტალები

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა
