Drupal Tutorial Server (6.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (37 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: List
lv: Saraksts

en: view
lv: skatīt

en: Edit
lv: Labot

en: edit
lv: labot

en: Add
lv: Pievienot

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Case
lv: Lieta

en: Duration
lv: Ilgums

en: Selector
lv: Selektors

en: Thousands separator
lv: Tūkstošu atdalītājs

en: Precision
lv: Precizitāte

en: Decimal point
lv: Decimālzīme

en: Capitalize first letter
lv: Pārveidot pirmo burtu par lielo

en: Do not display items with no value in summary
lv: Neattēlot kopsavilkumā ierakstus bez vērtības

en: Glossary mode
lv: Šķirkļa režīms

en: Character limit
lv: Rakstzīmju ierobežojums

en: No transform
lv: Bez pārveidošanas

en: Upper case
lv: Lielie burti

en: Lower case
lv: Mazie burti

en: Capitalize each word
lv: Katrs vārds sākas ar lielo burtu

en: Case in path
lv: Lielie/mazie burti ceļā

en: Transform spaces to dashes in URL
lv: Pārveidot adresē atstarpes par domuzīmēm

en: Round
lv: Noapaļot

en: If checked, the number will be rounded.
lv: Ja iezīmēts, skaitlis tiks noapaļots

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
lv: Norādiet, cik ciparus aiz komata attēlot

en: What single character to use as a decimal point.
lv: Simbols, ko lietot kā decimālskaitļu atdalītāju.

en: What single character to use as the thousands separator.
lv: Simbols kuru lietot tūkstošu atdalīšanai.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
lv: Prefikss, piemēram valūtas simbols.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
lv: Sufikss, piemēram valutas simbols.
