Drupal Tutorial Server (6.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: List
my: စာရင်း

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Dependencies
my: အမှီအခိုများ
