Drupal Tutorial Server (6.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (38 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: List
nl: Lijst

en: view
nl: weergeven

en: Edit
nl: Bewerken

en: edit
nl: bewerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: Case
nl: Hoofdlettergebruik

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Thousands separator
nl: Scheidingsteken voor duizendtallen

en: Precision
nl: Precisie

en: Cache time
nl: Cache-tijd

en: Contexts
nl: Contexten

en: Decimal point
nl: Decimaalteken

en: Capitalize first letter
nl: Eerste letter hoofdletter maken

en: Allow multiple arguments to work together.
nl: Samenwerking van meerdere argumenten toestaan.

en: Do not display items with no value in summary
nl: Geef items zonder waarde niet weer in samenvatting

en: Glossary mode
nl: Woordenlijst-modus

en: Character limit
nl: Tekenlimiet

en: No transform
nl: Niet omzetten

en: Upper case
nl: Hoofdletters

en: Lower case
nl: Kleine letters

en: Capitalize each word
nl: Eerste letter van elk woord hoofdletter maken.

en: Case in path
nl: Hoofdlettergebruik in het pad

en: Transform spaces to dashes in URL
nl: Spaties in de URL naar koppeltekens omzetten

en: Round
nl: Afronden

en: If checked, the number will be rounded.
nl: Indien aangevinkt, zal het getal afgerond worden.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
nl: Geef aan hoeveel decimalen er achter de komma weergegeven moeten worden.

en: What single character to use as a decimal point.
nl: Welk teken gebruikt wordt als decimaalteken.

en: What single character to use as the thousands separator.
nl: Welk teken gebruikt wordt om duizendtallen te scheiden.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
nl: Tekst die voor het getal getoond wordt, zoals een valutasymbool.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
nl: Tekst die na het getal getoond wordt, zoals een valutasymbool.

en: Dependencies
nl: Afhankelijkheden
