Table Wizard (6.x-1.1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Comments
ast: Comentarios

en: Yes
ast: Sí

en: Help
ast: Aida

en: Add
ast: Amestar

en: Field name
ast: Nome del campu

en: N/A
ast: N/D

en: Empty
ast: Ermu
