Table Wizard (6.x-1.1) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Comments
ca: Comentaris

en: Yes
ca: Sí

en: Help
ca: Ajuda

en: Add
ca: Afegeix

en: table
ca: taula

en: Database
ca: Base de dades

en: Submit changes
ca: Envia els canvis

en: Field name
ca: Nom del camp

en: N/A
ca: No aplica

en: Range
ca: Abast

en: Ignore
ca: Ignora

en: Upload file
ca: Carrega el fitxer

en: Empty
ca: Buit

en: Relationships
ca: Relacions

en: Automatic
ca: Automàtic

en: tables
ca: taules

en: Connection
ca: Connexió

en: Contents of !tablename
ca: Contingut de !tablename

en: Table name
ca: Nom de la taula

en: %tablename analyzed
ca: %tablename analitzada

en: Add a relationship
ca: Afegeix una relació

en: Processing tables
ca: Processant taules

en: Analyzing table %tablename...
ca: Analitzant la taula %tablename...
