Table Wizard (6.x-1.1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Comments
cs: Komentáře

en: Yes
cs: Ano

en: Help
cs: Nápověda

en: Add
cs: Přidat

en: Database
cs: databáze

en: Submit changes
cs: Odeslat změny

en: Field name
cs: Název pole

en: Range
cs: Rozsah

en: Ignore
cs: Ignorovat

en: Upload file
cs: Nahrát soubor

en: Empty
cs: Prázdný

en: Relationships
cs: Vztahy

en: Automatic
cs: Automatické

en: All fields
cs: Všechna pole
