Table Wizard (6.x-1.1) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Comments
da: Kommentarer

en: Yes
da: Ja

en: Help
da: Hjælp

en: Add
da: Tilføj

en: table
da: tabel

en: Submit changes
da: Gem ændringer

en: Field name
da: Feltnavn

en: Range
da: Spænd

en: Ignore
da: Ignorér

en: Upload file
da: Upload fil

en: Manual
da: Manuel

en: Empty
da: Tom

en: Relationships
da: Forbindelser

en: Automatic
da: Automatisk

en: Text length
da: Tekstlængde

en: All fields
da: Alle felter

en: Table name
da: Tabelnavn

en: Automation
da: Automatisering

en: Add a relationship
da: Tilføj en relation
