Table Wizard (6.x-1.1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Yes
eu: Bai

en: Help
eu: Laguntza

en: Add
eu: Gehitu

en: Database
eu: Datu-base

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Ignore
eu: Entzungor egin

en: Empty
eu: Hutsik

en: Relationships
eu: Erlazioak

en: Automatic
eu: Automatikoa
