Table Wizard (6.x-1.1) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Comments
fi: Kommentit

en: Yes
fi: Kyllä

en: Help
fi: Ohje

en: Add
fi: Lisää

en: Database
fi: Tietokanta

en: Submit changes
fi: Tallenna muutokset

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Range
fi: Alue

en: Ignore
fi: Ohita

en: Upload file
fi: Palvelimelle ladattava tiedosto

en: Manual
fi: Manuaalinen

en: Empty
fi: Tyhjä

en: Relationships
fi: Suhteet

en: Automatic
fi: Automaattinen

en: Text length
fi: Tekstin pituus

en: All fields
fi: Kaikki kentät
