Table Wizard (6.x-1.1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Comments
gl: Comentarios

en: Yes
gl: Si

en: Help
gl: Axuda

en: Add
gl: Engadir

en: Database
gl: Base de datos

en: Submit changes
gl: Enviar @name

en: Field name
gl: Nome de campo

en: N/A
gl: N/D

en: Range
gl: Rango

en: Ignore
gl: Ignorar

en: Upload file
gl: Limpar os nomes dos ficheiros subidos

en: Empty
gl: Valeiro

en: Relationships
gl: Relacións

en: Automatic
gl: Automático

en: Remove selected tables
gl: Eliminar táboas seleccionadas
