Table Wizard (6.x-1.1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Yes
gu: હા

en: Help
gu: મદદ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Ignore
gu: અવગણો

en: Relationships
gu: સંબંધો
