Table Wizard (6.x-1.1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Type
he: סוג

en: Comments
he: תגובות

en: Yes
he: כן

en: Help
he: עזרה

en: Add
he: הוספה

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Submit changes
he: הכנס שינויים

en: Field name
he: שם שדה

en: N/A
he: -ללא-

en: Ignore
he: התעלמות

en: Empty
he: ריק

en: Relationships
he: יחסים

en: Automatic
he: אוטומטי
