Table Wizard (6.x-1.1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Comments
hr: Komentari

en: Yes
hr: Da

en: Help
hr: Pomoć

en: Add
hr: Dodaj

en: Field name
hr: Naziv polja

en: N/A
hr: N/D

en: Ignore
hr: Ignoriraj

en: Empty
hr: Prazno

en: Relationships
hr: Odnosi

en: Automatic
hr: Automatski
