Table Wizard (6.x-1.1) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Yes
hu: Igen

en: Help
hu: Súgó

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Database
hu: Adatbázis

en: Submit changes
hu: Változtatások mentése

en: Field name
hu: Mező neve

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Range
hu: Tartomány

en: Ignore
hu: Mellőz

en: Upload file
hu: Fájl feltöltése

en: Manual
hu: Kézi

en: Empty
hu: Üres

en: Relationships
hu: Kapcsolatok

en: Automatic
hu: Automatikus

en: tables
hu: táblák

en: Text length
hu: Szöveghossz

en: All fields
hu: Minden mező

en: Connection
hu: Kapcsolat

en: Table name
hu: Tábla neve

en: Add a relationship
hu: Egy kapcsolat hozzáadása
