Table Wizard (6.x-1.1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Comments
jv: Komèntar

en: Yes
jv: Ya

en: Help
jv: Pitulungan

en: Add
jv: Tambah

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Ignore
jv: Abai

en: Empty
jv: Kosong
