Table Wizard (6.x-1.1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: Help
km: ជំនួយ

en: Add
km: បន្ថែម

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: N/A
km: គ្មាន

en: Empty
km: ទទេ
