Table Wizard (6.x-1.1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: Help
ku: یارمەتی

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: N/A
ku: نییە

en: Empty
ku: بەتاڵ
