Table Wizard (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Comments
lt: Komentarai

en: Yes
lt: Taip

en: Help
lt: Pagalba

en: Add
lt: Pridėti

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Submit changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: N/A
lt: N/D

en: Range
lt: Diapazonas

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Upload file
lt: Įkelti failą

en: Empty
lt: Tuščia

en: Relationships
lt: Ryšiai
