Table Wizard (6.x-1.1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: Yes
ml: അതെ

en: Help
ml: സഹായം

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Field name
ml: ഫീല്ഡിന്റെ പേര്

en: Ignore
ml: തിരസ്കരിക്കുക
