Table Wizard (6.x-1.1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Yes
nn: Ja

en: Help
nn: Hjelp

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Empty
nn: Tom
