Table Wizard (6.x-1.1) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Comments
pl: Komentarze

en: Yes
pl: Tak

en: Help
pl: Pomoc

en: Add
pl: Dodaj

en: Database
pl: Baza danych

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: N/A
pl: niedostępne

en: Range
pl: Zasięg

en: Ignore
pl: Ignoruj

en: Upload file
pl: Wyślij plik

en: Manual
pl: Ręczne

en: Empty
pl: Pusty

en: Relationships
pl: Powiązania

en: Automatic
pl: Automatyczne

en: tables
pl: tabele

en: analyze
pl: analizuj

en: Text length
pl: Długość tekstu

en: All fields
pl: Wszystkie pola

en: Connection
pl: Połączenie

en: Table name
pl: Nazwa tabeli

en: Add a relationship
pl: Dodaj połączenie
