Table Wizard (6.x-1.1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Comments
ro: Comentarii

en: Yes
ro: Da

en: Help
ro: Ajutor

en: Add
ro: Adaugă

en: Database
ro: Bază de date

en: Submit changes
ro: Salvează modificările

en: Field name
ro: Nume câmp

en: N/A
ro: N/D

en: Ignore
ro: Ignoră

en: Empty
ro: Gol

en: Relationships
ro: Relații

en: Automatic
ro: Automat
