Table Wizard (6.x-1.2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Yes
am: እሺ

en: Help
am: እርዳታ

en: Field name
am: የመስኩ ስም

en: Ignore
am: ችላ በል
