Table Wizard (6.x-1.2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Comments
bg: Коментари

en: Yes
bg: Да

en: Help
bg: Справка

en: Add
bg: Добави

en: Upload file
bg: Качи файл

en: Empty
bg: Празно

en: Relationships
bg: Приятели
