Table Wizard (6.x-1.2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: Help
bn: সহায়তা

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়
