Table Wizard (6.x-1.2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Type
cy: Math

en: Comments
cy: Sylwadau

en: Yes
cy: Ie

en: Help
cy: Cymorth

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Empty
cy: Gwag

en: Relationships
cy: Cysylltiadau

en: View name
cy: Gweld enw
