Table Wizard (6.x-1.2) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Type
et: Liik

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Yes
et: Jah

en: Help
et: Abi

en: Add
et: Lisa

en: Database
et: Andmebaas

en: Submit changes
et: Muudatuste saatmine

en: Field name
et: Välja nimetus

en: N/A
et: Puudub

en: Range
et: Vahemik

en: Ignore
et: Eira

en: Upload file
et: Lae fail üles

en: Empty
et: Tühi

en: Relationships
et: Seosed

en: Text length
et: Teksti pikkus

en: View name
et: Vaate nimi
