Table Wizard (6.x-1.2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Comments
is: Ummæli

en: Yes
is: Já

en: Help
is: Hjálp

en: Add
is: Bæta við

en: table
is: tafla

en: Database
is: Gagnagrunnur

en: N/A
is: Á ekki við

en: Ignore
is: Hunsa

en: Empty
is: Tóm

en: Relationships
is: Tengsl
