Table Wizard (6.x-1.2) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Comments
ja: コメント

en: Yes
ja: はい

en: Help
ja: ヘルプ

en: Add
ja: 追加

en: Database
ja: データベース

en: Submit changes
ja: 変更を送信

en: Field name
ja: フィールド名

en: Range
ja: 範囲

en: Ignore
ja: 無視

en: Upload file
ja: ファイルのアップロード

en: Manual
ja: 手動

en: Empty
ja: 空

en: Relationships
ja: リレーションシップ

en: Automatic
ja: 自動

en: Relationship type
ja: リレーションシップのタイプ

en: Text length
ja: 文字列の長さ

en: Tables
ja: テーブル

en: View name
ja: ビューの名前
