Table Wizard (6.x-1.2) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: table
kn: ಟೇಬಲ್

en: Database
kn: ದತ್ತಸಂಚಯ

en: Range
kn: ವ್ಯಾಪ್ತಿ

en: Ignore
kn: ಉಪೇಕ್ಷಿಸು

en: Empty
kn: ಖಾಲಿ

en: Automatic
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: Connection
kn: ಸಂಪರ್ಕ

en: Import failed
kn: ಆಮದು ವಿಫಲಗೊಂಡಿದೆ
