Table Wizard (6.x-1.2) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Comments
lv: Komentāri

en: Yes
lv: Jā

en: Help
lv: Palīdzība

en: Add
lv: Pievienot

en: Database
lv: Datubāze

en: Submit changes
lv: Apstiprināt izmaiņas

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: N/A
lv: N/P

en: Range
lv: Diapazons

en: Ignore
lv: Ignorēt

en: Your changes have been saved
lv: Jūsu veiktās izmaiņas ir saglabātas

en: Upload file
lv: Augšuplādēt failu

en: Manual
lv: Manuāli

en: Empty
lv: Tukšs

en: Relationships
lv: Attiecības

en: All fields
lv: Visi lauki

en: View name
lv: Skata nosaukums
