Table Wizard (6.x-1.2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Yes
mn: Тийм

en: Help
mn: Тусламж

en: Add
mn: Нэмэх

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Empty
mn: Хоосон
