Table Wizard (6.x-1.2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Help
my: အကူအညီ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ
