Table Wizard (6.x-1.2) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Yes
ne: हो

en: Help
ne: सहयोग

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Database
ne: डेटाबेस

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Ignore
ne: वास्ता नगरनु
