Table Wizard (6.x-1.2) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Comments
oc: Comentaris

en: Yes
oc: Òc

en: Help
oc: Ajuda

en: Add
oc: Apondre

en: Database
oc: Basa de donadas

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Upload file
oc: Transferir lo fichièr

en: Empty
oc: Void

en: Relationships
oc: Relacions

en: Relationship type
oc: Tipe de relacion

en: View name
oc: Nom de la vista
