Table Wizard (6.x-1.2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Type
os: Тип

en: Comments
os: Комментари

en: Yes
os: Ойы

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Add
os: Бафтау
