Table Wizard (6.x-1.2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Yes
ps: هو

en: Help
ps: مرسته

en: Add
ps: زیاتول

en: Ignore
ps: ناګارل

en: Empty
ps: تش
