Table Wizard (6.x-1.2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Comments
sl: Komentarji

en: Yes
sl: Da

en: Help
sl: Pomoč

en: Add
sl: Dodaj

en: Field name
sl: Ime polja

en: N/A
sl: N/D
