Table Wizard (6.x-1.2) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Comments
ta: கருத்துகள்

en: Yes
ta: ஆம்

en: Help
ta: உதவி

en: Add
ta: சேர்

en: Field name
ta: புலப் பெயர்

en: N/A
ta: இல்

en: Ignore
ta: தவிர்

en: Empty
ta: காலி

en: Automatic
ta: தானியங்கி
