Table Wizard (6.x-1.2) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Yes
tr: Evet

en: Help
tr: Yardım

en: Add
tr: Ekle

en: table
tr: Tablo

en: Database
tr: Veritabanı

en: Submit changes
tr: Değişiklikleri kaydet

en: Field name
tr: Alan adı

en: Ignore
tr: Yoksay

en: Upload file
tr: Dosya yükle

en: Empty
tr: Boş

en: Relationships
tr: İlişkiler

en: Automatic
tr: Otomatik

en: Relationship type
tr: İlişki türü

en: Text length
tr: Yazı uzunluğu

en: View name
tr: Görünüm adı
