Table Wizard (6.x-1.3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Comments
af: Kommentaar

en: Yes
af: Ja

en: Help
af: Hulp

en: Add
af: Voeg by

en: Manual
af: Handleiding
