Table Wizard (6.x-1.3) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Comments
ar: التعليقات

en: Yes
ar: نعم

en: Help
ar: المساعدة

en: Add
ar: إضافة

en: Database
ar: قاعدة البيانات

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: N/A
ar: غير موجود

en: Ignore
ar: تجاهل

en: Your changes have been saved
ar: لقد تم حفظ تغييراتك

en: Empty
ar: فارغ

en: Relationships
ar: العلاقات

en: View name
ar: اسم الرؤية
